BİZ KİMİZ?

Bölgesinde güçlü bir çekim merkezi olan ülkemize, her geçen yıl başta yakın coğrafyamız olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden onbinlerce yabancı;ziyaret etmek, bir süre yaşamak veya çalışmak için gelmektedir.

Ülkemize gelen yabancıların en temel ihtiyacı; geliş amaçlarını gerçekleştirmeye yönelik bürokratik işlemleri vakit kaybetmeden güvenilir, doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmektir.

E-İKAMET DOĞAN DANIŞMANLIK&FOREIGN VISAOFFICE, Türkiye’de yaşayan yabancılara ihtiyaç duydukları alanlarda danışmanlık hizmeti veren ve onlara DOĞRU ÇÖZÜMLER sunan ANTALYA merkezli bir firmadır.

FİRMAMIZ kurumsal tecrübesi ve alanında uzman personelleri ile ülkemizin herbir köşesinde yaşayan yabancıların ve onları istihdam etmek isteyen işverenlerin bürokratik yüklerini azaltarak onlara zaman kazandırmayı, doğru ve titiz bir çalışma ile başta ikamet,çalışma izni, vatandaşlık başvuruları olmak üzere ihtiyaç duydukları konularda ulusal ve uluslararası yasalar çerçevesinde menfaatlerine uygun çözümler sunmayı, yasalar karşında onları sıkıntıya sokmadan belirlenmiş şirket kuralları çerçevesinde DANIŞMANLIK HİZMETİ vermeyi amaçlamaktadır.

Kendine "Doğru Başlangıç" sloganını seçen firmamız, doğru başlatılan her işin başarı ile, yanlış başlatılan her işin ise telafisi güç sorunlar ile sonuçlanacağına inanmaktadır.

Firmamız; Merkez (Antalya İl Göç İdaresi Arkası), Lara (TerraCity Alışveriş Merkesi Karşısı) ve Alanya-Mahmutlar'da bulunan "doğru başlangıç noktalarımızda" hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz

Türkiye’de yaşayan yabancılara ve onları istihdam edecek işverenlere ulusal ve uluslararası yasalar çerçevede en doğru çözümler sunmak, kurumsal bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile alanında sürdürülebilir müşteri memnuniyetini ve güvenini oluşturmak.

 

İlkelerimiz

İşverenlerin ve ülkemizde buluna yabancıların ulusal ve uluslararası yasalardan kaynaklanan haklarını bilerek onlara taleplerine uygun yasal çözümler sunmak, merkeze insanı alan bir yaklaşımla yasalara uygun hızlı, doğru ve güvenilir danışmanlık hizmeti vermek.

 

Hedefimiz

Alanında yetkin, saygın, dürüst ve güvenilir, kendini sürekli yenileyen, değişime ve gelişime açık, legal hizmetler sunan ve müşterisi ile bağını koparmadan geleceğe güçlenerek taşınan bir marka olmak.

 

Neden Biz?

  • Kurumsal tecrübemiz ve alanında talep edileni biliyor, titiz  ve ayrıntılı analizler yaparak müşterilerimize yasalara uygun hızlı, doğru ve güvenilir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

  • Müşterilerimize; kurumsal işlerimize uygun bilgi, beceri ve yeterliklere sahip personelimizle yaygın bir dil ağı ile hizmet veriyoruz.

  • Kurumsal ilkelerimiz doğrultusunda hiç bir ayrımcılık yapmadan herkese eşit davranıyor, şirket kurallarının dışına çıkmadan hızlı ve doğru kararlar alarak uyguluyoruz.

  • Tanımlanmış açık ve anlaşılır hizmet standardımız ve iş akışımızla müşterilerimizi her aşamada bilgilendiriyor, onları yarı yolda bırakmadan aynı standartla hizmet veriyoruz.

  • Önerilerimizin arkasında duruyor, gerekçesini müşterimizle paylaşıyoruz. Sürekli araştırıyor, öğrendiklerimizi müşterilerimizin lehine uyguluyoruz.

  • Kurumsal çalışma kültürümüzü sürekli geliştiriyor, çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırmak için periyodik eğitimler veriyoruz.

 

Çalışma Saatleri:

Doğan Danışmanlık- Merkez (Antalya İl Göç İadersi Arkası): 09:00-18:00 (Hafta içi)

Foreign Visaoffice- Lara (TerraCity AVM Karşısı): 09:00-18:00 (Hafta içi - Cumartesi)

Foreign Consultancy Services-Alanya Mahmutlar: 09:00-18:00 (Hafta içi - Cumartesi)