ÖZEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Bulunduğu coğrafyada önemli bir çekim merkezi olan ANTALYA'ya, her geçen yıl dünyanın farklı ülkelerinden milyonlarca yabancıyı ağırlamaktadır. Şehrimize gelen yabancıların onbinlercesi uzun süreli burada yaşamayı düşünmektedir. Bu amaçla; taşınmaz satın almakta, iş kurmakta veya yasal olarak çalışmak istemektedir.

Ülkemize gelen yabancıların en temel beklentisi; Türkiye'de kalış amaçlarını gerçekleştirmeye yönelik iş ve işlemleri vakit kaybetmeden güvenilir, doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmektir.

Firmamız, Türkiye’de yaşayan yabancılara ihtiyaç duydukları her alanda danışmanlık hizmeti vermekte, onlara yasala uygun DOĞRU ÇÖZÜMLER sunmakta ve ihtiyaç duydukları iş ve işlemlerin  güvenilir, doğru ve hızlı bir şekilde tamamlanmasına destek olmaktadır.

Firmamız, sunmuş olduğu hizmetleri gelen talepler doğrultusunda çeşitlendirmektedir. Çok uygun özel danışmanlık ücretleri ile yabancıların resmi veya özel kurum ve kuruluşlardaki iş ve işlemlerinde onlara refakat etmekte, işlemin doğru, hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülmesi sürecinde onlara rehberlik hizmeti sunmaktadır.

Firmamıza ulaşan yabancılara, ihtiyaç duydukları konularda özel danışmanlık ve refakat hizmeti verilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz her konuda bize ulaşabilir, özel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.